Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Čt 10 - 15hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Doprava ZDARMA do WE|DO boxů do konce září!
Spolehlivý nákup

eMOBILKY.cz - mobily, tablety, smart na Firmy.cz

_____________________________

_____________________________

Záruční lhůty

Mobily, tablety, smart, příslušenství, servis

Délka poskytované záruční lhůty pro kupujícího - spotřebitele

U nových mobilních telefonů, tabletů, chytré a jiné elektroniky všech značek z české i evropské distribuce, je poskytována plná 2-letá záruka výrobcem (v této lhůtě se řeší případná reklamace zboží přímo v autorizovaných servisech a distributorů v rámci ČR a  EU). Pokud není uvedeno jinak.

U veškerého příslušenství, jako jsou například - powerbanky, tvrzené skla, pouzdra a obaly, nabíječky, sluchátka, baterie, paměťové média a jiné  příslušenství je taktéž poskytována plná 2-letá záruka výrobce / oficiálního distributora.

Kupujícím se pro účely těchto obchodních podmínek rozumí spotřebitel, jímž je člověk, který na rozdíl od prodávajícího při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své podnikatelské činnosti ani v rámci samostatného výkonu svého povolání.

Délka poskytované záruční lhůty při nákupu na firmu (IČo).

U nového zboží zakoupeného na IČ, podnikatelem je poskytována záruční doba v délce 12 měsíců od zakoupení u zboží z distribuce EU, u zboží z distribuce CZ vyjma zn. Apple je poskytována záruční doba v délce 24 měsíců. Pokud není uvedeno jinak.

Copyright © 2015 - 2021 eMOBILKY.cz, Adrimax s.r.o.
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.